LPHZQH трендовски девојче гроздобер накит ретро Тигар ѓердан Жените животинско pendant ѓердан Божиќ подарок антички сребрен
Ново

LPHZQH трендовски девојче гроздобер накит ретро Тигар ѓердан Жените животинско pendant ѓердан Божиќ подарок антички сребрен

DEN 112.00
DEN 220.32

Во форма достапна за нарачката


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

Главните својства

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
074
Pendant Големина:
25*16mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
Функција:
Убавина

Избор на купувачот