BLWHSA 2017 новодојдени Мажите Т-маица Лето Цвет Черепот на Главата Печатени 3d Човек Т Кошула Кул Врвни Мода Новина Tee
Ново

BLWHSA 2017 новодојдени Мажите Т-маица Лето Цвет Черепот на Главата Печатени 3d Човек Т Кошула Кул Врвни Мода Новина Tee

DEN 421.00
DEN 648.48

Во форма достапна за нарачката


Совети :
Нашата продавница големина е Азија големина , ако вашиот НАС големина, ве молиме изберете поголем големина, ви благодариме!
(Пример : големина НАС L, ве молиме изберете големина XL)

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Нормално
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Бренд Име:
BLWHSA
Стил:
цвет черепот
боја:
Бела
Материјал:
100% Памук

Избор на купувачот