5PCS/МНОГУ UP0111AMA5-00 UP0111AMA500 UP0111AMA5 S43A00 SOT23-5
Ново

5PCS/МНОГУ UP0111AMA5-00 UP0111AMA500 UP0111AMA5 S43A00 SOT23-5

DEN 110.40

Во форма достапна за нарачката


UP0111 AMA5-00
1.FEEBACK :
Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.
Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ е-МАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.
2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО :
Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата. Кога ќе го купите повеќе предмети дека во близина на истиот ден, вашиот превозот цена ќе биде во комбинација со попуст. Ние брод во светот.
INT'L ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ ПОШТЕНСКИ УСЛУГИ :
3.Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално трае до 7-15 buesiness денови,празници&викендите не се inculded ]
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА 'S :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да го користите да се Купи Тоа Сега. Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни e-mail и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.
- Дали ви наплаќаат дополнителни даночни?
Без дополнителни давачки или такси се наплаќаат за меѓународни купувачи.
- Дали ви се нудат се изразат испорака?
НЕ, ние само им понуди Airpost Услуга [ исто како USPS ] Превозот метод.
- Должност и брокерски трошоци?
Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашата земја.
- Мојот пакет се уште не пристигнале ?
Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди очекува испорака временска рамка. Ако вашиот објект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ни е-мејл. Испорака проценки се во работни дена и не се вклучени викенди и празници.

Главните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Бренд Име:
MICROFLYING
MicroSoft Модел:
Kinect
Број На Модел На:
UP0111AMA5-00
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move
MicroSoft Модел:
Kinect

Избор на купувачот

Freeshipping TFA9810 TFA9810T
Ново
Freeshipping TFA9810 TFA9810T
Во форма достапна за нарачката
DEN 496.00
Класификација на производот:

freeshipping 2SA1302 2SC3281
Ново
freeshipping 2SA1302 2SC3281
Во форма достапна за нарачката
DEN 588.00
Класификација на производот:

freeshipping 24N60C3 24N60C3
Ново
freeshipping 24N60C3 24N60C3
Во форма достапна за нарачката
DEN 542.00
Класификација на производот:

Freeshipping CPC1117 CPC1117NTR
Ново
Freeshipping CPC1117 CPC1117NTR
Во форма достапна за нарачката
DEN 496.00
Класификација на производот:

Freeshipping AOZ1038 AOZ1038PI
Ново
Freeshipping AOZ1038 AOZ1038PI
Во форма достапна за нарачката
DEN 496.00
Класификација на производот:

Freeshipping OZ9966 OZ9966SN
Ново
Freeshipping OZ9966 OZ9966SN
Во форма достапна за нарачката
DEN 496.00
Класификација на производот:

freeshipping K20T60 K20T60
Ново
freeshipping K20T60 K20T60
Во форма достапна за нарачката
DEN 724.00
Класификација на производот:

freeshipping 30381 30381
Ново
freeshipping 30381 30381
Во форма достапна за нарачката
DEN 724.00
Класификација на производот:

freeshipping LM2917N LM2917N
Ново
freeshipping LM2917N LM2917N
Во форма достапна за нарачката
DEN 679.00
Класификација на производот:

Freeshipping APA3541 APA3541KI-TR
Ново
Freeshipping APA3541 APA3541KI-TR
Во форма достапна за нарачката
DEN 496.00
Класификација на производот: