Четири Сезони Општи столче Перници Автомобил подлога Автомобил Стил столче Покритие За BWM Ауди Хонда, Тојота Hyundai Nissan Додатоци
Ново

Четири Сезони Општи столче Перници Автомобил подлога Автомобил Стил столче Покритие За BWM Ауди Хонда, Тојота Hyundai Nissan

DEN 567.00
DEN 858.72

Во форма достапна за нарачката

Ве молиме имајте на ум : овој линк имаат 3pcs продава цена,ве молиме да не грешка, за само 1front покритие за само задниот поклопец .89 за 1set 1 сет : имаме 2 пред опфаќа+1 назад опфаќа ако сакате да се купи 1set,ве молиме забелешка боја на ред,На пример : 1sets (црна)

Главните својства

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Ширина:
44cm
Објектот Висина:
48cm
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
сет парче:
1
Објектот Тежина:
0.66kg
Бренд Име:
Dingdian
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Должина:
133cm
Mfg Серија Број:
Четири Сезони
Автомобил Направи:
Универзална
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
На високо-одделение високо влакна кожа
Специјални Функции:
седиштето маска

Избор на купувачот