Жешка секси широк rib врвот ткаенината чорапи жените транспарентен свила порибување дами бедрото високи чорапи со медиуми
Ново

Жешка секси широк rib врвот ткаенината чорапи жените транспарентен свила порибување дами бедрото високи чорапи со медиуми

DEN 114.00
DEN 177.60

Во форма достапна за нарачката

Жешка секси широк rib врвот ткаенината чорапи жените транспарентен свила порибување дами бедрото високи чорапи медиуми Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг. Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно. 1.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) 2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. 2 Бои за вашиот избор : Сина, Црвена Роза (ве Молиме да ми кажете која боја ви се допаѓа најдобрите , ако не't кажете ни и ние ќе го испрати по случаен избор ) 100% Сосема Нов Секси и Моден Стил Чорапи Висока Qualit Големина : погодни за речиси Добра Еластичност,Мека,Трајни Носат-Отпор

Главните својства

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
WK07
Материјал:
Spandex,Најлон
Дебелина:
Тенка
Објектот Должина:
Normal

Избор на купувачот