100/пакет,DIY француски лажни нокти совети вештачки лажни ноктите shield нокти пластични налепница плоча како убавина помине уметност салон алатка
Ново

100/пакет,DIY француски лажни нокти совети вештачки лажни ноктите shield нокти пластични налепница плоча како убавина помине

DEN 950.00
DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!
НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!
Секој производ можете да го понудата, место со цел,по вашиот плаќаат за тоа!
Ние ќе го испрати на стоки и мејл
на Следење на број во 1-3working дена( на одмор ќе биде доцнење )!
Овој Тип е француски тип!!!
1pack=100pcs.
Вкупно 10 различни Големини : 0-9(проверете фото)
( секоја големина имаат 10pcs )
Карактеристики :
1. Лажни/Акрилик/Вештачка Помине Уметност Совети
2. Користете гел, акрил или fiberglass за апликација
3. Погоден за професионална употреба & домашна употреба
4. Ултра-тенок крива совети се обезбеди совршено се вклопуваат за вашите нокти
5. Еколошки материјали кои ќе бидат добри за вашето здравје
6. Висока Цврстина дека нема да попуштат
7. Висока цврстина Акрил, дека ќе не Фрактура.
Различна количина и различни цена,ве молиме да ги проверите деталите!
Повеќе знаат Точно количеството и Токму цена информации, ве молиме, проверете на линкот :
Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!
Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС/DHL и така натаму!
(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !
Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.
Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!
Пад На Превозот!
1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.
2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)
3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.
Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!
Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!
Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град -YIWU Кина!
Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!
Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.
Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

Главните својства

боја:
бела боја, природна боја, јасно боја
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Големина:
0-9 size
Тип:
Француски Помине Совети
Број На Модел На:
100XKZFS1701
Примена:
Прст
Ноктите Ширина:
0.6-1.5 cm
Материјал:
ABS
Тип:
лажни француски помине совети
Функција:
DIY/мода/protable
боја:
бела/избриши/природни
Пакет:
Мало пакување

Избор на купувачот