2 линии Meiling Genzon Eosin за Миење трактор мозоци вентилски мотор оригинални QDYZ 2 жица ремените
Ново

2 линии Meiling Genzon Eosin за Миење трактор мозоци вентилски мотор оригинални QDYZ 2 жица ремените

DEN 1824.00

Во форма достапна за нарачката


Оригиналниот електрични ремените QDYZ за 2 жица .
За Сите Купувачи
Плаќање Ние прифаќаме Т/T, Зачувам, и western Union
Превозот Обично вашата парцели се испраќаат во рок од 3 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Време на испорака : Бесплатна испорака испратите Кина пост, повеќето земја може да пристигне на 15~35 дена. Русија и Бразил е бавно, можеби треба 20~90 дена. Ако вашиот не добиете во рок од 45 дена, ве молиме пишете на мене, јас ќе ги провери за вас.
Повратни информации, Ние во голема мера го цениме вашата 5-Ѕвезда ПОЗИТИВНИ Повратни информации. Имаме програма која автоматски да одговори како е можно вие оставете ја вашата повратна информација. Ние високо го цениме вашиот совет, која ни овозможува понуди подобри услуги за вас. Ако некој ПРОБЛЕМ со вашата нарачка, или сакате да знаете повеќе детали за нашите производи , Не двоумете се да ги споделите со мене знаете, ние се трудиме да го решите вашите грижи.
Враќање на средствата и Гаранцијата да ја прифатиме производ се врати во рок од 7 дена. Враќање Товар ќе биде продавачот е одговорност доколку тоа е квалитетот прашање или ќе се добие производ што не може да се сретне, на друг начин, купувачот ќе го носи враќање товар и наплата не му е дозволено (Ако враќање на производ, ве молиме да ги задржи оригиналниот пакет) имаме 6 месеци гаранција за нашите производи, доколку производите што се купи се неисправни во рок од 1 месец . ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци или враќање, кога ние се добие на неисправни производи, ако не сте задоволни со производот, вие се уште можете да ги испратите назад кон нас, но мора го плати превозот на товар.

Главните својства

Тип:
Машина За Перење Делови
боја:
Светло Сива
Број На Модел На:
401-QDYZ

Избор на купувачот