2017 Бамбус Дрво Часовници Кварц Сатаната Vrsnsmy Smqlivb Дизајн Вистинска Кожа Дрвени Рачни Часовници Улога На Мажите Relogio Masculino
Ново

2017 Бамбус Дрво Часовници Кварц Сатаната Vrsnsmy Smqlivb Дизајн Вистинска Кожа Дрвени Рачни Часовници Улога На Мажите Relogio

DEN 1007.52

Во форма достапна за нарачката


2230977812459376 Топла продаде препорачуваме US $ 11 /парче US $ 11 /парче US $ 11 /парче US $ 11 /парче US $ 11 /парче US $ 11.5 /парче US $ 11 /парче US $ 11.5 /парче US $ 11 /парче US $ 29.99 /парче US $ 18 /парче US $ 18 /парче US $ 18 /парче US $ 18 /парче $ 19 /парче
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Моден дизајн види дрво со квалитетот Вистинска кожа за на рака
Практичен дизајн, мека да се носат и добро да натпревар
Одредено време и да се задржи добрата време
Нормално отпорни на вода, не за туширање или пливање
Спецификации :
Бендот материјал : Вистинска кожа Кожа
Случај материјал : Бамбус Дрво
Случај Големина : прибл. 4.5 cm
Случај Дебелина : прибл. 1.0 cm
Бендот Должина : околу. 24cm
Бендот Ширина : прибл. 2.3 см
Нето Тежина : 25g
Пакетот вклучува :
1 x Зглоб Види
Answer : ___________________________ Note :
Различните пакети на часовници, дрво жито на штрек ќе бидат различни.
Ви благодариме за купување на нашите производи.
Бидејќи аберација на екранот , фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја.
Ние ќе се обидеме да се задржи во согласност со вистинска во иднина
2230977812459392 Повеќе модели US $ 17.13
/парче US $ 17.13
/парче US $ 29.99
/парче US $ 28.56
/парче US $ 20.99
/парче US $ 20.99
/парче

Главните својства

Бренд Име:
zazac
Пол:
љубителите'
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
45mm
Број На Модел На:
МЕНЕ-CSPB
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
23mm
Случај Дебелина:
20mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
види класик:
класична женска види
дрво човек види:
познати се види

Избор на купувачот