Злато Пакет DIY Накит Шарм Материјал трговија на Големо Чист Бакар кс Златни Крилја Pendant Злато Метал Пердув Pendant
Ново

Злато Пакет DIY Накит Шарм Материјал трговија на Големо Чист Бакар кс Златни Крилја Pendant Злато Метал Пердув Pendant

DEN 115.00
DEN 153.60

Во форма достапна за нарачката


Големина на :
Додатоци должина : 4cm(од 1,5 инчи)
Додатоци Ширина : 0.9 cm(0.35 инчи)
Додатоци тежина : 2g/парче

Главните својства

Метална боја:
кс злато
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
00012
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
стапови накит
Шарм Тип:
Пердув

Избор на купувачот