Нови Пристигнување УВ Топката Усна пирсинг Larbret Прстен 316L хируршки челик мода Тело пирсинг Накит 100pcs/многу Промотивни Слободен Брод
Ново

Нови Пристигнување УВ Топката Усна пирсинг Larbret Прстен 316L хируршки челик мода Тело пирсинг Накит 100pcs/многу Промотивни

DEN 1055.04

Во форма достапна за нарачката


Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните својства

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DH-56
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
факултативна
Материјал:
316l хируршки челик
Стил:
усна пирсинг
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Главниот Камен:
нема камен

Избор на купувачот