Отворено Bivvy Шатор Кампување Еден Човек Водоотпорен Двоен Слој Пешачење Шатор Ultralight 1 Човекот Преносни Еден Backpacking Шатор
Ново

Отворено Bivvy Шатор Кампување Еден Човек Водоотпорен Двоен Слој Пешачење Шатор Ultralight 1 Човекот Преносни Еден Backpacking

DEN 3730.00
DEN 4972.80

Во форма достапна за нарачката


Отворено Bivvy Шатор Кампување Еден Човек Водоотпорен Двоен Слој Пешачење Шатор Ultralight 1 Човекот Преносни Еден Backpacking Шатор Карактеристики : Надвор Летаат : 210 T полиестер СТП слој F / Р пламен retardant водоотпорен 3000mm Внатрешна Шатор : 210 T полиестер СТП слој F / Р пламен retardant водоотпорен 3000mm водоотпорен 3000mm и нето Дното Ткаенини : 210 T полиестер СТП слој F / Р пламен retardant водоотпорен 3000mm Пол : 7.9 милиметри Алуминиумска Легура пол Големина на : 223*100/70*90/38 cm 87.8*39.37/27.56*35.43 /14.961 во ( Должина * Пред Висина/Назад Висина * Пред Ширина/Назад Ширина) Пати Големина на : 50*13.5*13.5 cm 19.68*5.31*5.31 во Тежина : Appro. : 1.6 Кг Пакет се вклучуваат : 1*Летаат Надвор 1*Внатрешна Шатор 9*Штипки 3*Јажиња 2*Полови 1*Превоз Торба
Ве Молиме Имајте Во Предвид Пред Цел
1. Ако добиете производот не се задоволни или имате било какви прашања, ве молиме да не се директни негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
2. Како слики беа takren различни агли и светлината на екранот, производот може да биде малку боја разлика.
3. Руските купувачи мора да обезбеди на полно име на примачот, и ве молиме дај ни вашиот стр assport информации и лични даночен број.
4. Бразил купувачи ве молиме оставете ги вашите CPF или CNPJ за нас.
5. Ако цел е задржан ги локалните обичаи, купувачи се одговорни за царинење обработка.
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, Webmoney и Boleto, но Paypal не е прифатливо.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Испорака
1.Во Светот Превозот.
2.Цел обработени навремено по плаќање на проверка.
3.Ние само брод да се потврди цел адреси, па вашата цел адресата мора да одговара на превозот адреса
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е да обезбеди од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
5.Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот објект во рок од 30 дена од плаќање.
Политика На Враќање
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Превозот цена е мечка од двете продавачот.
2.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број.
3.Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,по двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress, или можете да одберете да имате замена.
Повратни информации
5 ЅВЕЗДИ е Важна за нас, така што ние ви благодариме многу за вашиот 5 ѕвезди.
1.Ако имате било какви прашања со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни.Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на прашања што се соочуваат додека сте задоволни.
2.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас,така ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите услуги и предмети.
3.ЗАБЕЛЕШКА : Ако пакување на стоки е оштетен, ве молиме да не го потпише.

Главните својства

Структура:
Една Спална Соба
Тип:
1 - 2 Лице Шатор
Пол Материјал:
Алуминиум легура
Слоеви:
Двојно
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Бренд Име:
Alltel
Област:
2
Зграда Тип:
Изградба врз Основа на Потребата
Стил:
Отворено
is_customized:
Yes
Сезоната:
Четири сезона Шатор
Капацитет:
еден
Дното Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Име:
отворено кампување шатор
користат за:
Awning за туристи
Тип:
Самостојна Casket Шатор
Ткаенини:
Шатор Кампување Двоен Слој

Избор на купувачот