Уметност Отпечатоци Платно Постери Симпатична Пропушти Стаорец Принцеза Акварел Ѕид Слики на Цртан филм Уметнички дела За девојка Бебе Детска Соба Оркестарот Без
Ново

Уметност Отпечатоци Платно Постери Симпатична Пропушти Стаорец Принцеза Акварел Ѕид Слики на Цртан филм Уметнички дела За девојка

DEN 214.00
DEN 356.16

Во форма достапна за нарачката

Овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично photoframe големина и може да се подготвени рамка лесно.Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 20 работни дена.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги,и контактирајте со нас ПРЕД да замине никакви негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да им понуди сте задоволни решение.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Најчесто, специфична цел обработка на времето е 5 до 10 работни дена.
Големина : 20x30cm,30x40cm,40x55cm,45x60cm (без рамка)
Големина на Маргина : Секоја слика има 3-5cm екстра бела предност во 4 страни
Големина на Единица : сантиметри (CM) не Инчен (ве Молиме да се разгледа cm како производ големина)
Почитувани Клиенти,ако треба други големина,pls контактирајте со нас! Материјал : Висок квалитет на платно и животната средина мастило Стил : комбинација сликарство Врамени : Нема (сликите се Без Рамка.Референтни информации како што е подолу Пријателски Потсетник 1. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу, исто така, UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни,ние го цениме за вашата поддршка на оваа. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по вашата исплата потврди.Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење БР.Ви посакувам среќен шопинг 2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Пратката 1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван Хонгконг Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Mail во рок од 15-20 дена(нормална состојба).Секоја слика core има 5cm маргина во 4 страни.) Е прилагодено : Yes (ве Молиме контактирајте со нас ,ние може да наслика било која големина и било слики) ЗАБЕЛЕШКА : 1.Пакување : Пластична цевка ( Вклучувајќи сликарство платно, Но не мат, не внатре во рамката, не надвор рамка ) Внимание : Ние само го продаде frameless сликарство јадро, не вклучувајќи рамки . Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. Знаете, бидејќи камерата,фотографија технологија,компјутерски монитор и други фактори,па боја на некои производи е мала разлика со материјал објект.Ве молиме оставете ги вашите Детални Испорака Адреса,Точниот Број на Телефон и електронска пошта, така што можеме да контактираме со било каков проблем навремено. Плаќање 1. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.Откако ќе го добиете на вашиот предмет,можете да се качи на слика core со дрвена рамка или слика со други рамка.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Почитувани клиенти, ви благодариме за изборот на нашите производи,професионална услуга за вас започнува од цел плаќање верификација. Сликата не е рачно изработени , тоа е отпечатен од страна на машини . Повратни информации 1. Производи сликите на нашиот веб-сајт се покаже за клиентите референца,повеќето се фотографии на материјал објект. Можете да изберете на кој начин сакате, но цената ќе биде додадете на вашите куповна цена.

Главните својства

Големина (Инчен):
20x30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x55cm Без Рамка, 45x60cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
Девојка Спална Соба Декорација
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
оригиналниот:
No
Форма:
Во комбинација
Медиум:
Масло
Предмети:
Цртан филм
Бренд Име:
JOYIA
Техника:
Спреј Сликарство
Пакет:
Валани во една цевка
забелешка:
Ова е Платно само, Без рамка,Без Рамка
Custome цел:
Прифати, ве молиме контактирајте со нас за информации
Примена:
Куќа Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Барот На Хотелот
Ознака На Производот:
Ѕидот Уметнички Слики Дома Декорација Декоративни Маслото Платно
Функција:
Квалитетот Бесплатен Превозот Продажбата Топла Нова Фабрика Снабдување
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на купувачот