Притискање на LED Лента Конектор 5.5x2.1mm Машки Женски DC Моќност Plug Џек Адаптер за видео надзор Единствена Боја на LED Лента Брз Полнач
Ново

Притискање на LED Лента Конектор 5.5x2.1mm Машки Женски DC Моќност Plug Џек Адаптер за видео надзор Единствена Боја на LED Лента

DEN 159.00
DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката


LED-да-DC Адаптер, Машки Женски DC Конектори (Притискање на типот,Нема потреба завртка возачот)
Машки Џек Моќ Опис :
2.1 x 5.5 мм Камера за видео надзор DC Моќност Приклучок Конектор.
DC Моќност Приклучок со пластични изградба и вирус олеснување.
Оваа 2.1 x 5.5 мм Power Plug, има една моќ конектор крајот DC plug машки до друг крај терминал
за видео надзор камера поврзани.
Тоа е совршено решение за оние кои сакаат да направат сопствени моќ кабел.
Ова видео надзор Камера DC Моќ Конектор ќе обезбеди одлична конекција.
Внатрешен дијаметар на приклучокот : 2.1 mm
Надворешен дијаметар на приклучокот : 5.5 мм
Женски Џек Моќ Опис :
Без електрична допрете, Без спојување, не crimping, без завртка возачот.
Полесно за камерата инсталација, ги зачувате време и повеќе securer кабелска конекција.
5.5 мм x 2.1 mm Женската моќ приклучок конектор.
Надворешен дијаметар на приклучокот : 5.5 мм.
Внатрешен дијаметар на приклучокот : 2.1 mm.
Пакување вклучуваат :
Зависи што ти се избрани :
5pcs * LED Конектор (Машки Женски 5.5*2.1 DC конектор опционално)
10pcs * LED Конектор (Машки Женски 5.5*2.1 DC конектор опционално)
Ние може да обезбеди LED Напојување,ПРЕДВОДЕНА Контролер и Висок Квалитет на LED Ленти,ако се intersted.
4361556468971357 Повеќе LED Лента Додатоци ,Брод заедно US $ 10.29 /парче US $ 2.99 /парче US $ 5.29 /парче US $ 26.99 /парче US $ 7.99 /парче US $ 7.29 /парче US $ 30.99 /парче US $ 47.99 /парче
4361556468971357
Ве молиме потврдете ја вашата Адреса,Пост Код и вашето Целосно Име во текот на исходот,така што ќе може да добијат парцели во времето. Во меѓувреме, ако пакетот се врати назад, бидејќи погрешно примачот информации,ќе ги преземе сите reponsibility и назад.
Парцели мора да биде предаден во рок од 1 - 5 работни дена по плаќање пристигна нормално. (Тоа ќе се реши со договор помеѓу нас за ОЕМ производи)
Превозот време за да ширум светот може да потрае до 10 - 45 работни дена од Пост Воздух Mail , од 3-7 работни дена од Експрес (EMS,Fedex,DHL,UPS-от), 3-20 работни дена од Посебна линија (Aramex,Ru-Линија), поради строгите обичај инспекција и различни coutries. Освен за влијанието на времето,празници,политички и општеството ситуација итн. Па изберете погоден превозот начини кога исходот.
Превозот не е со увозните давачки,даноци и други трошоци,купувачите треба да ги земе theresponsibility. Ве молиме љубезно ве молиме да проверите на царинската такса пред купување,во случај на парцели се откажал и се вратил.АКО е така купувачите ќе ги преземе сите поврзани reponsibility поради над овие прашања.
АКО сакате да се стави помала вентил на комерцијална фактура за царинска вентил за да се плати помалку царина,ве молиме љубезно ни остави Забелешка на ред,ние ќе ви помогнеме да го направите како вашиот побара. Време на испорака за референца :
Парк во Кина на светот : за Да RU нормално тоа ќе се 15-45 дена од страна на Регистрирани Пост Воздух Mail,Max до 90 дена,20-35days. со Aliexpress Превозот До НАС,CA,АУ,нов зеланд, нормално тоа ќе потрае околу 7-25 дена од страна на E-Пакет,USPS На Европската & Азија земји тоа ќе биде потребно за 15-40 дена од страна на Регистрирани Пост Воздух Mail,5-20days од страна на e-Пакет.
Акции во Русија да Русија : тоа ќе биде потребно 1 до 15 дена да пристигнат за зона 1, зона 2, Зона 3, а максимум 40days да Зона 4 (Remote Област)

Главните својства

боја:
Женски конектор, Машки конектор
Пакет:
5pcs, 10pcs
Број На Модел На:
MJJC-DC5521GR
Бренд Име:
MJJC
DC Конектор Големина:
5.5*2.1 mm
Конектор тип:
Машки и Женски факултативна
Користат За:
led лента конектор
Работен напон:
5-24V
За:
Системи за видео надзор,LED Лента Светлина

Избор на купувачот