GGOMU Топла продажба лето шарени сонцето капи за мажи Multicolor Џез Шапка жените Панама Шапка Плажа одмор сончање сламена шапка ZLH-007
Ново

GGOMU Топла продажба лето шарени сонцето капи за мажи Multicolor Џез Шапка жените Панама Шапка Плажа одмор сончање сламена шапка

DEN 816.00
DEN 1200.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Слама,Хартија
Број На Модел На:
ZLH-007
Стил:
Повик
Бренд Име:
GGOMU
Големина:
56-58cm(Прилагодливи)
Стил:
џез шапка, сонцето шапка
Главен Материјал:
pp слама

Избор на купувачот