Нови Гигант Гумени Лебди На Вода Слајд За Игри На Вода
Ново

Нови Гигант Гумени Лебди На Вода Слајд За Игри На Вода

DEN 47760.00

Во форма достапна за нарачката


Водата спорт производи имаат различни видови на бои и големини, можете да изберете она што ви се допаѓа.
СОЛИДЕН ИЗГРАДБА TUNKITOYS INFLATABLES CO., LTD единици се стокмено за максимална издржливост. Тие се изградени со двокреветни, трокреветни и четворни крои, заедно со полипропилен и најлон засилен webbings на сите важни стрес поени. Ние се грижиме секоја компонента да бидете сигурни дека доволно количество на воздух е дистрибуиран до сите делови на единицата. НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИ Што се користат само најдобрите квалитет, тешки, засилен винил, flexobar knotless пребивање и дополнителна сила тема. Квалитет на материјали резултира со подолг живот и поголема профитабилност. СПЕЦИФИКАЦИЈА :
1) Материјал : најдобар ПВЦ мушама која е оган retardant и водоотпорен.
2) EXW цена : Конкурентна
3) Дизајн, големина и боја : Ние може да произведе тоа според вашите барања.
4) Методи на испорака : од Страна на морето, воздухот или express
5) Пакет : ПВЦ пакување торба за надувување за производот и картон за воздушна пумпа.
6) Плаќање : од 50% депозит од страна на ТТ или western union, 50% биланс пред пратката.


Главните својства

Водни Рекреација Објект:
Вода Одење Топка
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
TKP
категорија:
вода санта мраз
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Избор на купувачот