Топла Продажба Пирсинг на Големо 316L Хируршки Челик Носот Пирсинг Усна Прстен Earring Веѓа Тело Накит
Ново

Топла Продажба Пирсинг на Големо 316L Хируршки Челик Носот Пирсинг Усна Прстен Earring Веѓа Тело Накит

DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DH-172
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Сребро.
Материјал:
316l хируршки челик
Стил:
пирсинг на нос
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Децата, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Главниот Камен:
нема камен
Телото Накит Тип:
Earring
is_customized:
Yes

Избор на купувачот