5pcs-Pack Метал 24T Алуминиум Серво Рог М3 теми За Hitec Мотори Волан Рака РК Автомобил Авион Надградба Делови
Ново

5pcs-Pack Метал 24T Алуминиум Серво Рог М3 теми За Hitec Мотори Волан Рака РК Автомобил Авион Надградба Делови

DEN 321.60

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
ОЕМ ODM Услугата е Достапна,ни испрати Истрага за повеќе детали.
100% Нови.Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.
Предмет : 24 T Алуминиум Метал Серво Рог
Пакетот Вклучува :
5x 24 T Алуминиум Серво Рог
1x L Хексадецимален клуч клучни Карактеристики : 24 T Spline & М3 теми
Алуминиум ЦПУ машински за прецизност,елоксирани финиш
Вклучува две челик завртки за да се обезбеди сплит-стега врз серво излез
Димензија : 35x15x6mm (Дупка центри на 20 и 24mm од серво излез.) CNC машински за прецизност.Зголемена сила и прецизност Компатибилен со Hitec Серво Мотори на Клиентите Задоволство ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
373021
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HobbyPark
Надградба На Делови/Додатоци:
Серво Рог 24T
Четири тркала Атрибути:
Алуминиум Серво Рог 24T

Избор на купувачот