Расположливиот Мешани Тетоважа Игли Set - 100pcs за Еднократна употреба & Sterilized Мешани Круг & Magnums Облоги и Шејдерите За Тетоважа Машина
Ново

Расположливиот Мешани Тетоважа Игли Set - 100pcs за Еднократна употреба & Sterilized Мешани Круг & Magnums Облоги и Шејдерите

DEN 550.00
DEN 732.48

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
3579RLRS57M1
Бренд Име:
ВИСТИНСКА ЅВЕЗДА
Број На Модел На:
3RL 5RL 7RL 9RL 3RS 5RS 7RS 9RS 5M1 7M1
Количина:
100pcs

Избор на купувачот