N4th Врвен Квалитет популарни прекрасна смета крстот бод комплет се намали преку пиратски брод bothy теми BOBOZHAO
Ново

N4th Врвен Квалитет популарни прекрасна смета крстот бод комплет се намали преку пиратски брод bothy теми BOBOZHAO

DEN 709.00
DEN 1391.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Рамка:
No
Бренд Име:
oneroom
Стил:
Античкиот Имитација
Употреба:
Дома декорација
Надворешното Пакување:
Европа
Платно Пакување Метод:
JCS OYFUL CROSSS TITCH
Форма:
Античкиот
Регионален Функција:
Европа
Вез Тип:
Еден страна Везови
Техника:
крстот бод
Број На Модел На:
ТЕМИ CXC
Тема:
КРСТОТ БОД ТЕМИ

Избор на купувачот