Јапонски Стил Железо, Дрво Чај Првенство Мат Висок Квалитет На Топлина Отпорни Мат Кунг Фу Чај Церемонијата Додатоци Гроздобер Првенство Coasters
Ново

Јапонски Стил Железо, Дрво Чај Првенство Мат Висок Квалитет На Топлина Отпорни Мат Кунг Фу Чај Церемонијата Додатоци Гроздобер

DEN 453.00
DEN 566.40

Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот
Име : Железо, Дрво Чај Куп M ats
Материјал : Железо+дрва
Големина : 7.5*2cm(Кол*H)
Пакетот вклучува : 1x Чај М ats
Карактеристики : Чаша Душеци, Изолација Влошки.
Апликацијата Област : Дневна Соба,Службеници,Чај Соба
Подготовка на чаша чај,вкусил нејзината вкус,уживате во вашиот живот
Топлинска изолација и scald доказ, погодно за движење teacup
Човечкото тело механика дизајн, се чувствуваат стабилно и комфорно
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Број На Модел На:
Чај Душеци
Бренд Име:
ПЕНИ СЕ ФОКУСИРА НА ЖИВОТОТ
Стил:
Јапонија Стил
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
железо+дрва
Materical:
железо+дрва
Апликацијата Област:
Дневна Соба,Службеници,Чај Соба

Избор на купувачот