Трговија на големо Црно Уво Пирсинг Уво Студ Криви Barbell Носот Прстен Мода Earring 100pcs/многу Бесплатен Превозот
Ново

Трговија на големо Црно Уво Пирсинг Уво Студ Криви Barbell Носот Прстен Мода Earring 100pcs/многу Бесплатен Превозот

DEN 1564.32

Во форма достапна за нарачката


Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните својства

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DH-026
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Црна
Материјал:
316l хируршки челик
Стил:
Уво Пирсинг
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Главниот Камен:
нема камен
Телото Накит Тип:
Уво Пирсинг

Избор на купувачот