жени мажи гроздобер тексас berets шапка везови памук секојдневен рамен капа машки женски сонцето стакло gorras boina лето newsboy коска
Ново

жени мажи гроздобер тексас berets шапка везови памук секојдневен рамен капа машки женски сонцето стакло gorras boina лето newsboy

DEN 138.00
DEN 172.32

Во форма достапна за нарачката

100% Сосема Нов Објект Име : berets Големина : возрасни големина,која одговара на 56-60cm Главата обемот Бои : тексас Материјал : памук Повод : гроздобер Тежина : 110g Логото Техника : везови Пакет вклучуваат : пакет со меур торба

Главните својства

Тип На Објект:
Berets
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
Sug0703152-1
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Кој во туш
боја:
Тексас

Избор на купувачот