Завртка Носот Прстен Студ Пирсинг Фенси Тело Накит 200Pcs/МНОГУ Топката Бесплатен Превозот 316l не ' Рѓосувачки Челик Бесплатен Превозот
Ново

Завртка Носот Прстен Студ Пирсинг Фенси Тело Накит 200Pcs/МНОГУ Топката Бесплатен Превозот 316l не ' Рѓосувачки Челик Бесплатен

DEN 1343.52

Во форма достапна за нарачката

Информација за производот : Стил : Мода Носот Студ Materical : 316 L не ' рѓосувачки Челик Мешан Стил 2 00pcs /многу Кина Пост Воздух Mail бесплатна достава на Испорака :
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир. Одлуката на нас е финалето." да "За побрзо, неспокојот испраќање, ние може да брод предмети преку друг курир. Кој курир ние да изберат е до нас, и ние го имаат последниот збор." "EMS,UPS-от,DHL, Fedex и TNT express превозот обично се 307 работни дена зависи од земјата доставени до. Во ретки случаи, строги обичај cleararances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи." можеби "EMS, UPS-от, DHL, Fedex и TNT express обично се 3-7 работни дена во зависност од земјата. Во ретки случаи, обичај clearances може да им помогнам време на испорака назад малку. Ве молиме да бидете трпеливи и да се провери следење на број предвидени за ажурирања. Плаќање : Било увозни давачки или такси се купувачот' s одговорност" да "на Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност." "Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел" да "ве Молиме внесете ја вашата АДРЕСА внимателно и да се провери точноста при обработката цел." "Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор." да "се Чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате. Ние, најверојатно, ќе биде во можност да одговори на сите од нив, на ваше задоволство. Повратни информации
: 1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодарам многу!! 2) Ние секогаш им понуди најниски цени за најдобар стоки и услуги. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот така што ќе имате среќен шопинг искуство со нас. Ви благодариме! Политика на враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик кога ќе ги купите тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме ! Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните својства

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
DH-758
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Сребро.
Стил:
Популарната Nost Накит
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
materical:
316l хируршки челик
Материјал:
Метал

Избор на купувачот