Бренд Нови Ној НОВИОТ ЗЛАТЕН ЛАК Бб SOPRANO SAXOPHONE SAX ПАКЕТ
Ново

Бренд Нови Ној НОВИОТ ЗЛАТЕН ЛАК Бб SOPRANO SAXOPHONE SAX ПАКЕТ

DEN 16080.00

Во форма достапна за нарачката

100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како на сликата прикажани
Тежина : 2.65 KG
Големина : 61*20*12 CM
Пакување Детали
1 *Сакс, 1 * ракавици, 1 * жан платно,1 * плута павлака, 1 * ремени, 1 * flute четка глава

Главните својства

Тело Материјал:
Дувачкиот
Површината Материјал:
Електрофореза Злато
Тип:
Паѓа Мелодија B (C)
Број На Модел На:
Saxophone
Тон:
B
Бренд Име:
ној
Глава Материјал:
bakelite

Избор на купувачот