DIY Накит Шарм Pendant Метал Beaded Материјал трговија на Големо Месинг кс Злато Шупливи Мали Праска Срце облик на Љубов Pendant
Ново

DIY Накит Шарм Pendant Метал Beaded Материјал трговија на Големо Месинг кс Злато Шупливи Мали Праска Срце облик на Љубов Pendant

DEN 118.00
DEN 157.44

Во форма достапна за нарачката


Големина на :
14mm/0.5"X13.5mm/0.5"
Тежина : 10g/парче

Главните својства

Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
00011
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Бренд Име:
стапови накит
Шарм Тип:
Срцата
Видови:
Pendant
Технологија на обработка:
позлата

Избор на купувачот