Висок квалитет на Нови Електрични Прозорецот за Префрлање 84820-12340 8482012340 За Toyota е корола 1997-2004
Ново

Висок квалитет на Нови Електрични Прозорецот за Префрлање 84820-12340 8482012340 За Toyota е корола 1997-2004

DEN 1055.52

Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет на Нови Електрични Прозорецот за Префрлање 84820-12340 8482012340 За Toyota е корола 1997-2004
Ве молиме бидете сигурни дека OE број натпревари дел се на местото ве Молиме да бидат многу внимателни за да ги проверите нашите фотографии, бидете сигурни дека фото покажа дека е иста како што сака.
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Испорака
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно. Просечното време на испорака е околу 40 дена.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро.
Гаранција
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки

Главните својства

Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
BINGWFPT
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Специјални Функции:
Замена
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Име На Модел:
84820-12340
Гаранција:
12 месец
Состојба:
Нови
Точка име :
Управувачот Аудио Контрола Префрлате

Избор на купувачот