CNC Мотоцикл 270MM Диск Кочница Caliper Адаптер Заградата За KTM EXC250 EXC250F EXC250G GS250 MX250 MXC250 SX250 SXF250 SXS250
Ново

CNC Мотоцикл 270MM Диск Кочница Caliper Адаптер Заградата За KTM EXC250 EXC250F EXC250G GS250 MX250 MXC250 SX250 SXF250 SXS250

DEN 1445.00
DEN 1680.00

Во форма достапна за нарачката

270 MM Диск Кочница Caliper Адаптер Заградата
100% СОСЕМА НОВ ,Никогаш не се Монтирани, Многу Нови Стил
Цена за 1 BUC Адаптер
Материјал : CNC Палка T6-6061 Алуминиум
Забелешка : Бидете сигурни дека можете да го најдете вашиот велосипед модел и година во пријавата и caliper е дупка до дупка е 80mm.
Погодни За :
EXC 125 00-08
SX 125 00-08
ГШ 125 93-97
MX 125 92
SX 125 93-97
SXS 125 00-08
SX 144 07-08
EXC 200 00-09
MXC 200 98-03
SX 200 03-08
XC W 200 06-08
EXC 250 00-09
EXC F 250 03-09
EXC G 250 04-09
ГШ 250 93-97
MX 250 92
MXC 250 98-03
SX 250 93
SX 250 00-08
SX F 250 03-08
SXS 250 03-08
SXS F 250 06-08
XC F 250 07-08
XC W 250 06-08
EXC 300 00-09
ГШ 300 91-96
MXC 300 98-05
MX 300 92
SX 300 93
SX 300 00-03
XC 300 06-08
XC W 300 06-08
ГШ 350 93
EXC 380 00-02
SX 380 98-02
EXC 400 00-06
EXC G 400 04-06
SX 400 00-02
XC W 400 07-08
EXC 450 03-09
EXC Р 450 08-09
MXC 450 03-06
SX F 450 03-08
SXS 450 03-08
SXS F 450 03-08
XC 450 07-08
XC W 450 07-08
XC G 450 06
XC F 450 07-08
SX 500 93-94
MX 500 92
SX 500 95
XC С 505 07-08
EXC 520 00-02
MXC 520 01-02
SX 520 00-02
XC G 525 06-08
XC W 525 06-08
EXC 525 03-08
MXC 525 03-05
SX 525 03-06
XC 525 06-08
EXC Р 530 08-09
SXC 540 99-00
SXS 540 01-05
ДХВ 600 93
LC4 EGS 620 96-02
LC4 SC SUPERCOMP 620 00-04
LC4 SUPERMOTO 620 99-04
SXC 625 03-08
LC4 SC SUPERCOMP 625 02
LC4 ENDURO 640 99-07
LC4 SUPERMOTO 640 00-02
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Главните својства

боја:
Портокал
Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
KTM-1-2
Објектот Должина:
13.2cm
Објектот Ширина:
6.5cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.13kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Избор на купувачот