Стаорец Маскота Костим за Возрасни Големина цртан лик животинско ритла партија COSPLY
Ново

Стаорец Маскота Костим за Возрасни Големина цртан лик животинско ритла партија COSPLY

DEN 5563.00
DEN 5856.00

Во форма достапна за нарачката

Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење)
Главата со EPE материјал.
Тежина :
Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата.
Заштита :
Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. EMS е наш основен превозот избор.
АПЛИКАЦИИ :
1) Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн
2) Различни стока за продажба изложба, изложби, итн
3) Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн
4) Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн
5) Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн
6) во детските Градинки и во општествено корисни активности, итн
Уникатен Дизајн :
Шлем материјал :
Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени.
Гаранција & Осигурување :
Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има).
Водоотпорен :
POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен
Чистење На Инструкциите :
Водата за перење или хемиско чистење. И костимот е инсталиран со пластични нето-форма капак кој се користи за спречување на прашина и други работи. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме дозволете ни да знаат која големина ти треба кога наредил, или ние ќе ги испрати како стандардна големина M, сакаат да се разбере.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет.
Повратните Информации Политика
Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Висат сушење само, греење е забрането.
Краток вовед :
Луѓето можат да се шетаат слободно кога го носат овој костим кој е со живописни, жива и прекрасна форма, и луѓето може да се види јасно во внатрешноста; Овој костим е со вентилација дизајн и може да се чистат лесно, и претпријатието логото и други знаци може да се додаде на облека. Производството време често се зема 4 до 7 дена, а ние ќе го испратам веднаш штом е можно, ќе сакате да се разбере. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
стаорец

Избор на купувачот