911 Тактички 29 12 70cm Широк футрола Пушка Пиштол Пена Мрачна Земја Маслиново Проституција Тен КП Торба Со Прашка се Лизга
Ново

911 Тактички 29 12 70cm Широк футрола Пушка Пиштол Пена Мрачна Земја Маслиново Проституција Тен КП Торба Со Прашка се Лизга

DEN 1138.00
DEN 1602.24

Во форма достапна за нарачката


КАРАКТЕРИСТИКИ :
Направени со висока густина најлон материјал.
Тактички дизајн.
Со 3 списание пошта.
1 патент на преградата на предниот дел.
Со рака го носат на рака.
Прилагодливи и монтажни една поместена рамо, рака.
Со екстра дебели перница подлога за заштита.
Совршен за на отворено војна игра активности.
ДЕТАЛИ :
Големина - 29" (75см) x 12" (30cm)
Тежина - 844g

Главните својства

Тип на спорт:
Лов
Бренд Име:
Wolfslaves
Материјал:
Најлон
Затворање Тип:
Патент
Тип:
пиштол Торба
Големина:
0.7m
Дожд Маска:
No
Структура:
Мека Торба
Број На Модел На:
LN-BG01550
Сметководствената Функција:
Едно Рамо

Избор на купувачот