Телото Леќа Бајонет Планината Прстен Замена За Canon 50D
Ново

Телото Леќа Бајонет Планината Прстен Замена За Canon 50D

DEN 254.00
DEN 282.72

Во форма достапна за нарачката


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Главните својства

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Број На Модел На:
50D
Компатибилен Бренд:
за canon

Избор на купувачот