75mm Пневматски Actuator пневматски двонасочни Топката Вентил Пеперутка Вентили
Ново

75mm Пневматски Actuator пневматски двонасочни Топката Вентил Пеперутка Вентили

DEN 6570.72

Во форма достапна за нарачката

НА Тип Топката Вентил Пеперутка Вентили Пневматски Actuator
Притисок Опсег
Макс. Работен Притисок : 10bar
Двонасочни : 2.5 бар~8bar
Еден глума : 2.5 бар~8bar
Температурата Опсег
Стандард : -20~80
Опција : -35~80 / -20~150
Rotate Агол : 90±5%
Подмачкување : Сите кинетички компоненти се обложени со мазива, го прават тоа имаат долг животен век.
Живот Време : Еден милион време

Главните својства

Тип:
Вентили
Број На Модел На:
AT075D
Создаден Големина:
75mm
Тип:
Двонасочни

Избор на купувачот

20Pcs L99DZ70XP нови
Ново
20Pcs L99DZ70XP нови
Во форма достапна за нарачката
DEN 1384.00
Класификација на производот:

20Pcs MEGAMOS-RES нови
Ново
20Pcs MEGAMOS-RES нови
Во форма достапна за нарачката
DEN 1038.00
Класификација на производот:

20Pcs J607 СОП нови
Ново
20Pcs J607 СОП нови
Во форма достапна за нарачката
DEN 865.00
Класификација на производот:

20Pcs 2N0608 СОП нови
Ново
20Pcs 2N0608 СОП нови
Во форма достапна за нарачката
DEN 865.00
Класификација на производот: