12 Пакетот(72pcs) Вештачки Камелија Цвет цвет раководител bract симулација цвеќиња декоративни Цвеќиња Дома декорација за Свадба
Ново

12 Пакетот(72pcs) Вештачки Камелија Цвет цвет раководител bract симулација цвеќиња декоративни Цвеќиња Дома декорација за Свадба

DEN 336.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Совршен за свадба партија décor, headwear, headbands, капи, лакови, занает проекти итн.
Материјал : Ткаенина + Пластика.
1 пакет = 6pcs на цвет.
1 пакет = 12 снопови(72pcs) на цвет.
Цвет глава дијаметар : 4cm/1.57".
Должина : Aprox.10см/3.94".
Боја : Розова, Жолта, Сина, Зелена, Бела, Виолетова, Fuchsia, Кафе, Портокал, Крем бела.
Пакет листата :
12 Пакетот(72pcs) Вештачки Камелија Цвет.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Нашата канцеларија часа 9 : 00 часот наутро на 6 : 00 p.m. (GMT+8) од понеделник до сабота. И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници (Пекинг) ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на aliexpress порака,ние ќе се обидеме потрудиме да одговори на вашите прашања во 48 часа. за време на празниците,за одложување на одговорот,ние длабоко се извинувам.

Главните својства

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Цвеќе Лозата/Ратан
Бренд Име:
dophee
Број На Модел На:
Цвет
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Избор на купувачот