Компатибилен Проектор светилка за PHILIPS LCA3108,БУНКЕР SV20G,БУНКЕР XG20,LC4033, LC4033/40,LC4033G,LC4033G199,LC4033G99
Ново

Компатибилен Проектор светилка за PHILIPS LCA3108,БУНКЕР SV20G,БУНКЕР XG20,LC4033, LC4033/40,LC4033G,LC4033G199,LC4033G99

DEN 2599.00
DEN 2736.00

Во форма достапна за нарачката


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
PHILIPS ХОПЕР 20, БУНКЕР SV10, БУНКЕР SV15, БУНКЕР SV20, БУНКЕР SV20 G, БУНКЕР XG10, БУНКЕР XG20, LC4031, LC4031/17, LC4031/40, LC4031 G, LC4033, LC4033/40, LC4033 G, LC4033 G199, LC4033 G99, LC4040, LC4041, LC4041/40, LC4041 G, LC4041 G198, LC4041 G199, LC4043, LC4043/17, LC4043/27, LC4043/40, LC4043 G, LC4043 G199
Дел Број : LCA3107, LCA3108 Wattage : 120 W Светилка Живот : 2000 часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Главните својства

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
LCA3108

Избор на купувачот