8 Компјутери Мотоцикл Делови на Мотор Спојки Триење Плочи Одговара За ХОНДА CBR600F4 CBR600FR CBR600RA CBR600RAA CBR600RR CBR600RRA
Ново

8 Компјутери Мотоцикл Делови на Мотор Спојки Триење Плочи Одговара За ХОНДА CBR600F4 CBR600FR CBR600RA CBR600RAA CBR600RR CBR600RRA

DEN 660.00
DEN 768.00

Во форма достапна за нарачката


СПОЈКАТА ПЛОЧИ
100% Сосема Нов.
Боја за слика.
Цената за поставување(8pcs)
Одговара За ХОНДА :
CBR600 F4 01-06
CBR600 FR 02
CBR600 RA 14-16
CBR600 RAA 09-16
CBR600 RR 03-16
CBR600 RR 09
CBR600 RRA 07-16
VFR800 02-16
VFR800 A 02-16
VFR800 F 14-15
VFR800 FD 14-15
CB900 F 01-07
CBR900 RR 98
CBR900 RR 99
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Главните својства

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Мотори
Име На Модел:
1006-1
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.23kg
Објектот Должина:
14cm

Избор на купувачот