3D Тапети за Ѕидови 3d Фото Свила Позадина Мурали за Персонализација Профили за Дневна Соба Ретро Европски Стил Позадина
Ново

3D Тапети за Ѕидови 3d Фото Свила Позадина Мурали за Персонализација Профили за Дневна Соба Ретро Европски Стил Позадина

DEN 836.00
DEN 1248.00

Во форма достапна за нарачката


Природен Камен Најголем Камен Продавница I n Aliexpress $ 15 /место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 15 /место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 15 /место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 14.5 /место $29.00 50 % ПОПУСТ $ 14.5 /место $30.00 52 % ПОПУСТ $ 13 /место $28.00 54 % ПОПУСТ $ 14.9 /место $30.00 50 % ПОПУСТ $ 14.9 /место $30.00 50 % ПОПУСТ
Прилагодување потекло 3 D тапети за ѕидови 3d позадина мурали фото влага-доказ за дневна соба 3 D Тапети за Ѕидови 3d Фото Свила Позадина Мурали за Персонализација Профили за Дневна Соба Ретро Европски Стил Позадина
на пример,. ако вашиот ѕид големина е width=360cm и висина=240cm, вашиот треба да се додаде 5cm на двете страни,(360+5) X(240+5)=8.9425=9 метри квадратни.значи вашиот игра цел на 9 квадратни метри Количина : 1 квадратен метар = 140cm (W) x 70cm (H) или 100cm (W) x 100cm (H)
Количина : 2 квадратен метар = 200cm (W) x 100cm (H) или 100cm (W) x 200cm (H)
Количина : 3 квадратен метар = 208cm (W) x 146cm (H) или 146cm (W) x 208cm (H)
Количина : 4 квадратен метар = 200cm (W) x 200cm (H) или 260cm (W) x 150cm (H)
Количина : 5 квадратен метар = 250cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 250cm (H)
Количина : 6 квадратен метар = 300cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 300cm (H)
Количина : 7 квадратен метар = 300cm (W) x 250cm (H) или 250cm (W) x 300cm (H)
Количина : 8 квадратен метар = 400cm (W) x 200cm (H) или големина
Количина : 9 квадратен метар = 350cm (W) x 260cm (H) или големина
Количина : 10 квадратен метар = 360cm (W) x 280cm (H) или големина
Количина : 12 квадратен метар = 400cm (W) x 300cm (H) или големина
Количина : 16 квадратен метар = 500cm (W) x 320cm (H) или големина
123
1277563792008459 позадина muarl US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 28.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 29.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /квадратен метар US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 29.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 28.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 27.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен

Главните својства

боја:
embossment папе, свила позадина
Димензии:
квадратни метри
Бренд Име:
ANNAGOODS
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Златна Фолија
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Употреба:
Постелнината Соба
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
w15997734
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
is_customized:
Yes
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода

Избор на купувачот