2018 Лето Нов Моден Бренд Облека Tshirt Мажите Солидна Боја Тенок Одговара Кратко Sleeve Т Кошула Мажите Мандарина Јака Секојдневен Маици
Ново

2018 Лето Нов Моден Бренд Облека Tshirt Мажите Солидна Боја Тенок Одговара Кратко Sleeve Т Кошула Мажите Мандарина Јака Секојдневен

DEN 661.00
DEN 1101.60

Во форма достапна за нарачката


ТОПЛО СОВЕТИ : Цел големина е Азија Големина , Тоа е за 2-3 големина помала од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина!

Главните својства

Големина:
Asian size M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
Мандарински Јака
Sleeve Стил:
Нормално
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
LANGBEEYAR
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Сезоната:
Лето
Основниот стил :
Урбан мода

Избор на купувачот