2018 Во Летото 0-1 носители Години Бебе Сандали Мека Дното Tassel СТП Бебе Чевли Деца Чевли
Ново

2018 Во Летото 0-1 носители Години Бебе Сандали Мека Дното Tassel СТП Бебе Чевли Деца Чевли

DEN 184.00
DEN 221.76

Во форма достапна за нарачката


Опис : - 100% сосема нов и висок квалитет - Совршено за бебиња, години, - Не се Лизга - Size : 11cm(0-6months) 12cm(6-12months) 13cm(12-18months) - Мека Soled Вклучуваат : 1 пар на бебето Сандали Големина на табелата, големина на возраст должина ширина 1-S 0-6 M 11cm/4.33" 5.6 cm/2.20" 2-6 M-12 M 12cm/4.72" 5.8 cm/2.28" 3-L 12-18 МИЛИОНИ 13cm/5.12" 6.0 cm/2.36" Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM разликата се должи на рачно мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден! ако не знаете како да го изберат правото големини, добредојдовте да контактирате со нас.

Главните својства

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Возраст Опсег:
6M,12M,18 МИЛИОНИ,9M,3M
Пол:
Унисекс
Декорација:
Tassel
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
ПВЦ
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
WONBO
Кожа Стил:
Мека Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Избор на купувачот