78-6969-9718-4 Замена Проектор Светилка со Станбен за 3M X70
Ново

78-6969-9718-4 Замена Проектор Светилка со Станбен за 3M X70

DEN 1870.00
DEN 1968.00

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : 78-6969-9718-4
2)број на Моделот : За 3 M X70

Главните својства

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
78-6969-9718-4
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CQC
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
275W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Избор на купувачот