[НОВ ПРОДАЖБА] Ортиз Јохана Домот ОЛ Фенер Половина ракави V деколте, Сина Лента Фустан Коленото Должина Тенок Еден-парче Облека
Ново

[НОВ ПРОДАЖБА] Ортиз Јохана Домот ОЛ Фенер Половина ракави V деколте, Сина Лента Фустан Коленото Должина Тенок Еден-парче Облека

DEN 1555.00
DEN 1728.00

Во форма достапна за нарачката


ОЛ Фенер Половина ракави V деколте, Сина Лента Фустан Состојба : Сосема Нов Материјал : Полиестер Големина : S, M,L Боја : Како Слики S Код : Должина 105 CM Биста 84 CM Половината 66 CM Рамо 54 CM Ракав 25 CM М код : Должина 105 CM Биста 88 CM Половината 70 CM Рамо 55 CM Ракав 26 CM L код : Должина 105 CM Биста 92 CM Половината 74 CM Рамо 56 CM Ракав 27 CM
1. 1-3cm заеднички разликата е дозволено. 2. Бојата може малку поинаква, бидејќи на различни следи поставување.
Препорачуваме Предмети :

Главните својства

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Пролет
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
работа
Sleeve Должина(cm):
Половина
Број На Модел На:
F-9086
Бренд Име:
КМ СТИЛСКИ
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Декорација:
Никој
Половината:
Природни

Избор на купувачот