За Kawasaki Z800 2012 2013 2014 2015 Z800 Мотоцикл Анти лизга Резервоарот Подлога 3M Страна Гас Коленото Зафат Влечење Влошки Заштитник Налепница
Ново

За Kawasaki Z800 2012 2013 2014 2015 Z800 Мотоцикл Анти лизга Резервоарот Подлога 3M Страна Гас Коленото Зафат Влечење Влошки

DEN 354.00
DEN 442.08

Во форма достапна за нарачката


За Kawasaki Z800 2012 2013 2014 2015 Мотоцикл Анти лизга Резервоарот Подлога 3 M Страна Гас Коленото Зафат Влечење Влошки Заштитник Налепници Нови
Fitment : За Kawasaki Z800 2012 2013 2014 2015
Состојба : 100% Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : Силика Гел со супер силен 3 M® лепило Количина : 1 Пар (Лево и Десно) Боја : Црна Карактеристика : точка по нашите производи се исфрлени, тоа може да го намали заморот ниво и подобрување на цокл стабилност; Влечење Влошки се направи грчевито држејќи се за вашето возење неверојатно лесно, и бара помалку енергија да се одржи на велосипед. Обезбедува подобра контрола на велосипед, го намалува рака пумпа и ги зачувува вашите панталони и чизми; Сопствени дизајниран да се вклопуваат рамки и гас тенкови. Подолу се детални фотографии
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$18.88
wy-приклучок-крај

Главните својства

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Должина:
1inch
Специјални Функции:
Сопствени дизајниран да се вклопуваат рамки и гас тенкови
Материјал Тип:
Направени од еластомер материјал со супер силен 3M@ лепило
Бренд Име:
LARATH
Објектот Ширина:
1inch
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Fitment:
За Kawasaki Z800 2012 2013 2014 2015
Состојба:
100% Сосема Нов
во парк:
Yes
боја:
Црна
Qality:
Висок квалитет
Направи:
за kawasaki
одговара 1:
Z800 2012 2013 2014 2015

Избор на купувачот