Нови Пристигнување Титаниум Eyerow Пирсинг на Ноктите ноктите Црна Веѓа прстени Тело Накит 100pcs/многу Промотивни подароци Бесплатен Превозот
Ново

Нови Пристигнување Титаниум Eyerow Пирсинг на Ноктите ноктите Црна Веѓа прстени Тело Накит 100pcs/многу Промотивни подароци Бесплатен

DEN 2207.04

Во форма достапна за нарачката


Не ' рѓосувачки челик накит карактеристика : анти-киселина, анти-алкално, нема да исчезнат, ќе не доведе до алергија, нема да ја измени,тешко и shinny.
Нашите производи се направени 316 од не ' рѓосувачки челик материјали, ние го донесе во најновата модерен дизајн и може да обезбеди фабрика цена, добредојдовте на клиентите и дома и во странство да ред
Кога имате цел, ве молиме да ни кажете големина што ви треба, што можете да го испратите со право производи за вас.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!
Ви благодариме за гледање !
Имајте пријатен шопинг и добредојдовте да ја посетите повторно!

Главните својства

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DH-152
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Црна
Материјал:
316l хируршки челик
Стил:
веѓа прстени
Накит Тип:
Телото Накит
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метали Тип:
Титаниум
Главниот Камен:
нема камен

Избор на купувачот