Бесплатен Превозот 3D Kawaii Гума Глеѓ Тиква Pendant Шарм 50PCS 20PCs DIY Накит Наоди Хривнија Ѓердан Масло Капка Шарм
Ново

Бесплатен Превозот 3D Kawaii Гума Глеѓ Тиква Pendant Шарм 50PCS 20PCs DIY Накит Наоди Хривнија Ѓердан Масло Капка Шарм

DEN 346.00
DEN 432.00

Во форма достапна за нарачката

89 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS Цртан филм Момче Накит Шарм Злато на Ѕвонење Позлатен Мешани Бои Масло Капка Злато Тон Метал Хривнија Шарм US$ 7.
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме исто така, направи ни услуга,контактирајте со нас
пред да ја напушти лошо мислење,сметам дека можеме да ги реши овие проблеми заедно.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.88 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS 14*16 MM Масло Капка Убавина Главата Накит Шарм Злато на Ѕвонење Позлатен Метални Легури DIY Хривнија Круг Шарм US$ 8.25 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 18*21 MM Легури на Метал Злато на Ѕвонење Позлатен Масло Капка Морска Риба Накит Шарм DIY Телефон Синџир Глеѓ Шарм US$ 9.75 /торба
.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, .
2 : Предмети ќе биде предаден за 2-7 дена по што се провери вашата исплата.com
EMS
За 5-8 дена
www.22 /торба
Најновите Мини Цел Капка Масло 25*22 MM Мешани Бои 20pcs Цртан филм на Животните Глава Хривнија Шарм Злато на Ѕвонење Легура Лебди Locket Шарм US$ 9.75 /торба
Бесплатен Превозот Мешани Бои 14*16 MM Злато на ѕвонење Позлатен Играчка Коњ Метал Шарм DIY Накит Легура Хривнија Накит Лебди Шарм US$ 7.
Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме љубезно не ни корист ни остави
некои зборови со 5 ѕвезди резултат,споделување вашите убаво шопинг искуство со другите
клиенти тука. Тоа ќе ни помогне многу.com
E-пакет
За 8-20 дена
www.
3 : Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме
порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби,или ние ќе брод вашата
предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.11 /торба
Најновите Мини Цел 20 PCS 14*17 MM Сјајот Капка Масло Бисер Core Накит Цвет Шарм DIY Злато на Ѕвонење Легури на Метал Хривнија Шарм US$ 8.55 /торба
Мини Цел 10 PCS 17*25мм прекрасна јазол лакови декорирани животинско мачка форма хривнија шарм.
Продавачот Препорачуваме :
Производи детали
Големина : околу 11*13mm
форма : како на сликата
количина : за 50pcs 20pcs,како ваш избор
Боја : како на вашиот избор
Повеќе Покаже Дизајн
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Најновите Мини Цел 10*13 MM Капка Масло Бисер Core Накит Легура Цвет Шарм DIY Модна Телефон Синџир Keyring Декорација Шарм US$ 7.
3 : Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошо
информации за времето или customes царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет
но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 15 дена
или повеќе.25 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS Мешани Бои Девојки Главата Форма Масло Капка Накит Шарм со Цвет Декорација DIY Глеѓ Шарм US$ 8.89 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел Мешани Бои, Модата Шила Јазол Поклон Накит Шарм со Масло Капка Цвет Декорација Метал Злато Шарм US$ 8.com
UPS-от
За 3-8 дена
www.99 /торба
Нови Пристигнување Мини Цел 26*28 MM Мешано Масло Пад на Животните Симпатична Мечка Форма Легура Накит Pendant Шарм DIY Модна Телефон Синџир Шарм US$ 9.77 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS 15*16 MM Масло Пад на Животните Овци Хривнија Накит Шарм Злато на Ѕвонење Легура DIY Лебди Locket Шарм US$ 7. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност пристигне се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .

Главните својства

Метална боја:
50pcs микс, 50pcs црна, 50pcs сива, 50pcs сина, 50pcs розова, 20pcs микс, 20pcs црна, 20pcs сива, 20pcs сина, розова 20pcs
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
легура накит шарм
Компатибилност:
DIY оркестарот
Функција:
DIY оркестарот
Големина:
околу 11*13mm
Материјал:
метални легури
Пакување:
50pcs 20pcs,по многу,како ваш избор
Користење на:
diy нараквица и телефон синџир keyring ѓердан earring украс
Обликот:
како слика
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
боја:
како ваш избор
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на купувачот