Воена Собранието Модел 1/35 00205 Црвено Знаме 2 Земјата на Воздухот Проектили Транспорт Возило
Ново

Воена Собранието Модел 1/35 00205 Црвено Знаме 2 Земјата на Воздухот Проектили Транспорт Возило

DEN 2806.08

Во форма достапна за нарачката


Скала : 1/35
finsihed димензии : Должина : 425mm Ширина : 72mm Висина : 88mm
-|-_-|-

Главните својства

Предупредување:
Не е за деца под 3 години
Возраст Опсег:
> 6 години
Тип:
Воена собранието модел
Број На Модел На:
00205
Скала:
1
Пол:
Момчиња
Тема:
Возило
Бренд Име:
GRAPMAN
Возило:
Камиони
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Избор на купувачот