Аниме Лавот на Март Kawamoto Hinata Cosplay Costum сопствени направени
Ново

Аниме Лавот на Март Kawamoto Hinata Cosplay Costum сопствени направени

DEN 2629.00
DEN 3168.00

Во форма достапна за нарачката


Аниме Лавот на Март Kawamoto Hinata Cosplay Costum сопствени направени
Материјал : униформа платно
Вклучува : блузи,здолниште,вратоврска
Ако не можете да најдете вашата големина во големината на табелата и сакате да обичај прави тоа со свој мерења, ве молиме испратете ни го вашиот следниве мерења. ќе се направи се вклопуваат во костим за вас. 1.Ќе се Машки Или Женски ? 2.Висина 3.Тежина - Вашата Тежина Во Кг. 4.Градите - се Земе мерење на обемот во потполност точка на градите. 5.Половината - Мерење на обем на најмалиот дел од половината над hipbone. 6.Хип - Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно. 7.Рамо До рамо - Од Рамо КРАЈ до рамо КРАЈОТ на задниот дел. 8.Арм Должина - Мерка од рамото точка на зглобовите. Исто така, даде мерење со вашиот лактите свиткани, треба да биде околу една педа подолго.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Извор:
Лавот на Март
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
NSOKING
Број На Модел На:
Лавот на 1 Март
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
блузи,здолниште,вратоврска
Знаци:
Kawamoto Hinata
Материјал:
кожа

Избор на купувачот