Нови Лирски облека за сцената или перформансите на жените современа & Балет облечи lady dance костим девојка танц костим балет фустан
Ново

Нови Лирски облека за сцената или перформансите на жените современа & Балет облечи lady dance костим девојка танц костим балет

DEN 1642.00
DEN 1728.00

Во форма достапна за нарачката


Танц Омилен е фабрика материјали tutus, сите видови на танц носии и leotards од 2009 година.
Нашата колекција на Деца Танц носии се за балет, џез & допрете Танц. Сите се со висок квалитет и уникатен дизајн со различни ткаенини и декорација.
Предмет Бр. : 17080 Нови Лирски облека за сцената или перформансите на жените современа & Балет облечи lady dance костим девојка танц костим балет фустан
Достапни големина на :
Детето големина : XSC, SC, MC, LC, XLC, XXLC
Возрасни големина : SA, MA, ЛА, XLA, XXLA Пакување : Ако купувачот изберете ЕМС превозот начин, ние ќе ја испрати на туту во картонска кутија која ќе безбедно да се задржи на туту во форма. Ако купувачот го изберат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet (само НАС купувачот може да избере на оваа превозот метод) , на туту ќе биде спакувана во пластична кеса и превозот на трошоците, ќе бидат пониски од ЕМС.
Поради некои од танц носии се надвор од акциите, тоа е многу важно да се одржи вашите нарачки пред време. Во "шпицот пати" (на крајот на Март до јуни, и крајот на јули до почетокот на декември) наредби може да бараат дополнително време, поради големиот обем на работа ние искуство. Ве советуваме нашите клиенти за да цел најмалку 25 до 40 дена пред перформанси. Таму е празник на Кинеската Нова Година обично од средината на Јануари до крајот на Февруари, затоа направете цел 2 месец пред треба да се користи tutus.
Вашите 5 ѕвезди оценка е афирмација и охрабрување на сите напори од нашата фабрика работници и службеници. Многу ценети.

Главните својства

Големина:
XSC, SC, MC, LC, XLC, XXLC, SA, MA, LA, XLA, XXLA
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танц Омилени
Број На Модел На:
17080
Материјал:
Spandex
Танц Класификација:
Балет костим, дама балет туту балет фустан Лирски фустан
Танц Тип:
Балет, Современ & Lyrica фустан
боја:
Бледо Сина
Пол:
девојка

Избор на купувачот