2017 Нов Плоштад Хип Хоп Моден Бренд Дизајнер очила за сонце Мажи Жени Огледало Сонце Очила Дама Рамен Преголеми Големина Наочари 099M
Ново

2017 Нов Плоштад Хип Хоп Моден Бренд Дизајнер очила за сонце Мажи Жени Огледало Сонце Очила Дама Рамен Преголеми Големина Наочари

DEN 288.00
DEN 522.72

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Рамка Материјал:
Легура
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,UV400,од Тебе
Пол:
Жените
Леќа Висина:
50mm
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
68mm
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
099M
Стил:
Плоштад
Бренд Име:
TrendyMate

Избор на купувачот