ТУРБО GT3582 Универзална Турбополнач компресор AR a/r 0.70 турбина a/r 0.63 Масло за ладење Влезот T3 Oulet 5 гром 400-500HP
Ново

ТУРБО GT3582 Универзална Турбополнач компресор AR a/r 0.70 турбина a/r 0.63 Масло за ладење Влезот T3 Oulet 5 гром 400-500HP

DEN 10614.00
DEN 11663.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Автомобил Производител:
Универзална
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Поставување на Возило:
ПРЕД
Модел Година:
1995-
Име На Модел:
GT3582 комп a/r 0.70 круг a/r 0.63 вода 5 гром T3 400-500HP
Објектот Должина:
20inch
Објектот Ширина:
20inch
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
8kg
Frequence Опсег:
.
Објектот Висина:
20inch
Турбо Модел :
GT3582 Турбо Турбополнач
компресор:
Компресор тркала:
Exducer 82mm Inducer на македонија (61.4 mm Штекер 2 Влезот 4
турбина:
Турбина Тркала:
Exducer 56mm Inducer 65.25 mm
прирабница:
Штекер 4 гром Турбина прирабница; влезот T3 Прирабница
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само

Избор на купувачот