40pcs/многу 33 видови боја памук пекарски twine 20 милиони/гајтанот божествена twine памук јаже се користи во пакување
Ново

40pcs/многу 33 видови боја памук пекарски twine 20 милиони/гајтанот божествена twine памук јаже се користи во пакување

DEN 2241.00
DEN 2490.24

Во форма достапна за нарачката


Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете над следниот линк да го најдете. Ви благодариме.
Производ Descripition
памук пекарски twine
Материјал : 100% памук
дебелина : 1.5 mm
12 ply twine, 3 насоки, секое влакно има 4ply
Злато и sliver twine 1 насоки извртени
пакување : 20 милиони/гајтанот
Се користи за подарок завиткување, scrapbooking, поздрав карти, тагови, услуги, поврзана и капчиња, готвење, итн.. не за ограничување на вашата имагинација!! Совршен завршувањето на допир за Божиќ украси, цвет уредување, виси картички, врзување подароци. Употреба се бескрајни.
Можете да изберете 40pcs од 33 видови боја. ако не означува боја, ние ќе ги испратите по случаен боја.
33 бои на Сликата е сите достапни бои што имаат да понудат. НЕМА. БОЈА БР. БОЈА 1 ЖЕШКА РОЗОВА БОЈА/БЕЛА 14 ЦРНА/БЕЛА 2 ПУРПУРНА/БЕЛА 15 БЕЈБИ БЛУ/БЕЛА 3 ТИРКИЗНА/БЕЛА 16 ЖОЛТА БОЈА/БЕЛА 4 ПОРТОКАЛОВА/БЕЛА 17 ЦРВЕНА/БЛУ/БЕЛА 5 LMIE ЗЕЛЕНА/БЕЛА 18 ЦРВЕНА/ЗЕЛЕНА/БЕЛА 6 СИВО/БЕЛАТА 19 ЦРВЕНА/СИВА/БЕЛА 7 РОЗОВА БОЈА/ БЕЛА 20 ПОРТОКАЛ/ЦРНА/БЕЛА 8 LT МОРНАРИЦА/БЕЛА 21 ЗЛАТНИ МЕТАЛНИ 9 ЦРВЕНИ/БЕЛИ 22 SLIVER МЕТАЛЕН 10 LAVENDAR/БЕЛА 23 ЖОЛТА/ЗЕЛЕНА/БЕЛА 11 ПАПРАТ ЗЕЛЕНА/БЕЛА 24 РОЗОВА БОЈА/ЦРВЕН 12 КАФЕАВА БОЈА/БЕЛА 25 ЗЕЛЕНА/РОЗОВА 13 КАФЕ/БЕЛА 26
ПИНК/BULE
27 ЖОЛТА/BULE 28 МОРНАРИЦА/БЕЛА
29 ЦРВЕНА/РОЗОВА БОЈА/БЕЛА 30 ЗЕЛЕНА/BULE
31 РОЗОВА/ВИОЛЕТОВА 32 ЖОЛТИ/ЦРВЕНИ
33 ЖОЛТА/ВИОЛЕТОВА
Ако не ја напуштат секоја порака , ние ќе брод нив и надвор како пакет вклучувајќи, или ние ќе брод по случаен избор на боја од спектарот.
Производ детали слика, ве молиме погледнете го следново :
12ply twine детали слика
Twine употреба е бескрајна.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ако имате било какви проблеми,ве молиме mail однапред ,ние ќе ви ги даде одговор во рок од 24 часа
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас. Ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативни повратни информации. Посакувам да ви се допаѓа мојот објекти и услуги. ве молам оставете ме на позитивен фидбек.ви благодарам многу!

Главните својства

Големина:
M
Повод:
Роденден,Забава,Свадба
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
лојални-б-12ply
Материјал:
Памук
ColorEvent & Партија Ставка Type:
Пекарите Twine
боја:
33 видови
Материјал:
Памук,Био-degradable,Еко-пријателски
гајтанот:
12ply, 100meter
Дебелина:
1.5 mm
Користење на:
прекрасен за подарок обвивката.....користи се бескрајни
Место на Потекло:
Кина
Должина:
20m
испорака:
10days
is_customized:
Yes

Избор на купувачот