Моден Бренд Одбор Шорцеви За Мажи Bermudas Плажа Шорцеви Човек Boardshorts Џеб Комбинација Машки Море Секојдневен Joggers Краток Добар Квалитет
Ново

Моден Бренд Одбор Шорцеви За Мажи Bermudas Плажа Шорцеви Човек Boardshorts Џеб Комбинација Машки Море Секојдневен Joggers Краток

DEN 693.00
DEN 815.04

Во форма достапна за нарачката


Подолу Азија Големината на табелата за повикување само,1-3cm грешка е прифатлив поради различни мерка прирачник за мерење.
Големина M : рамен појас линија 70 CM;половината линија може да се протегала на 76-86cm,30-34inch
Големина L : рамен појас линија 74 CM;половината линија може да се протегала до 81-91cm,32-36inch
Големина XL : рамен појас линија 78 CM;половината линија може да се протегала до 86-96cm,34-38inch
Големина XXL : рамен појас линија 82 CM;половината линија може да се протегала до 91100cm,36-40inch
Превозот информации
Ве молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални и точни информации, како и име и презиме на контакт лице,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на купувачот информации,така што нарачки може да се испраќаат до вас, брзо и без проблеми.
Бои & Големини
Сликите се само примероци за референца. Поради различни фотографија агол и светлина, како и поставување, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Големина measurementof различни брендови може да има разлики, и може да има мали разлики меѓу изгледа на некој опремен модел и погледнете на што се должи на разликите во бројки. Ве молиме љубезно се однесуваат на големината и опис внимателно пред да го купат.
Увозни Давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Може исто така да како belows....

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
одборот шорцеви
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
s69
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Бренд Име:
Superbody
Големина:
M L XL XXL(Asian Size)
Стил:
мажите плажа одбор салата спорт на причинско-пливање шорцеви
Половината:
еластичен појас бенд,drawstring
Карактеристики:
брз сува,џеб дизајн
Опис 1:
мажите Одбор Плажа Шорцеви
Опис 2:
Мажите Пливаат Шорцеви Бански Пливање Водови
Опис 3:
Човекот Bermudas surf шорцеви

Избор на купувачот