Тактички Gear Лов на Висок Профил Пушка Анти Одвратна Обемот Планината Прстени Плоштадот Запре Конзолни 1 Фит 20 мм Picatinny Weaver Железнички
Ново

Тактички Gear Лов на Висок Профил Пушка Анти Одвратна Обемот Планината Прстени Плоштадот Запре Конзолни 1 Фит 20 мм Picatinny

DEN 903.00
DEN 1327.68

Во форма достапна за нарачката


Спецификација Опис Алуминиумска конструкција во мат Црна заврши Одговара на стандард 20mm Picatinny Weaver се Вклопува 1" прилагодливи дијаметар О-Прстен Обем Соодветен за 1 инчен Тактички Светло & Ласерски Поглед Цевка се Инсталира на сите Цевка 20mm Железнички , Обемот Железнички & picatinny Шини Основни Податоци Боја : Црна Тежина : 190 g Материјал : А luminum Прстенот со Дијаметар : 1" Должина : 132 mm Железнички Тип : 20 mm
ЗА НАС
Плаќање
Можеме да го прифатиме Alipay, Paypal, Запад Унија, И Т/Т.
Испорака
Производите ќе брод во рок од 1-3 работен ден по добиете плаќање.
Ние не сме одговорни за било каква царина или увоз доход.
Гаранција
Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат ,ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или враќање на средствата.
Ние треба детали на вратите вклучувајќи го и превозот следење на број, специфична причина за враќање и вашата цел ID.
И објектот треба да биде во оригиналниот пакет.
Превозот и да се справи полнење не се враќа.
Повратни информации
Ве молиме оставете 5 ѕвезди на повратни информации до нас, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа треба да биде многу благодарен!
Ако имате било какви проблеми во однос на вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите задоволство отколку добивање на сиромашните повратни информации од вас.

Главните својства

боја:
Црна
Водич Должина:
10/25cm
Број На Модел На:
TPL-106
Водич Тип:
обемот планината
боја:
Црна
Тежина:
190 g
Материјал:
Алуминиум
Должина:
132 mm
прстенот со дијаметар од:
25.4 mm
Железнички тип:
20 мм железнички
Карактеристики:
Плоштад Запре Pin

Избор на купувачот